HakkımızdaHASAN KUYUCU
İŞ GÜVENLİĞİ, KALİTE YÖNETİM
DANIŞMANLIK ve EĞİTİM HİZMETLERİ


   İş güvenliği, Kalite Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti veren firmamız, Makina Mühendisi Hasan Kuyucu'nun Kalite Yönetim Sistemleri konusundaki 16 yıllık deneyimini, İş güvenliği uzmanlığı ile birleştirmesine müteakiben 2.01.2013 tarihinde İzmir'de kurulmuştur. Başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesinde yer alan firmalara hizmet vermekteyiz.

   Firmamız adına vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetinin yanısıra, bireysel sözleşme ile Sözleşmeli İş güvenliği uzmanlığı ve İşyeri hekimliği konusunda da ekip olarak firmalara hizmet vermekteyiz. Ekibimizde, konularında deneyimli bir İş güvenliği uzmanı, bir İşyeri hekimi ve bir diğer sağlık personeli yer almaktadır.

   İş güvenliği bilimi, bir Yönetim sistemi dahilinde uygulandığı zaman anlam kazanır. Bu nedenle, hizmet verdiğimiz firmalarda "etkin bir İSG Yönetim Sistemi kurmak" temel hedefimiz olmuştur. Bu çalışma şekli, yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi ile birlikte kurumsal ve sistematik bir yaklaşımla önemli bir prestiji de beraberinde getirmektedir.

   Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalarda; 5S ve FMEA projeleri ile birlikte önleyici faaliyet odaklı bir Kalite Yönetim Sisteminin kurulması sonucu, önemli başarılar elde edilmiştir.

   2013 yılının ilk altı aylık periyodunda, toplam 42 tane firmaya Sözleşmeli İş güvenliği uzmanlığı, İşyeri hekimliği, danışmanlık ve eğitim hizmeti verilmiştir. Eğitim hizmeti verdiğimiz firmalarda yapmış olduğumuz anketlerde, ortalama anket puanı % 96,38 olmuştur.

   Kazasız günler dileğiyle..........
   Hasan Kuyucu
   Makina Mühendisi
   A sınıfı İş güvenliği uzmanı
   1. seviye Yangın Eğiticisi
   Kalite Yönetim Danışmanı
   Gsm : 0 - 542 - 243 62 53
   İzmir iş güvenliği uzmanı

İ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret148960
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Hava Durumu
Saat
Site Haritası