Eğitimlerimiz


HASAN KUYUCU İŞ GÜVENLİĞİ, KALİTE YÖNETİM
DANIŞMANLIK ve EĞİTİM HİZMETLERİ

    İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ : 

    İş kazalarının % 88'i çalışanlar tarafından yapılan tehlikeli hareketler sonucu meydana gelmektedir. Bu nedenle, İş sağlığı ve güvenliği biliminde başarı için eğitim çok önemlidir. İlgi yönetmeliğin öngördüğü iş güvenliği eğitimlerinin verilerek; Eğitim belgelerinin çalışanların özlük dosyalarında muhafaza edilmesi yasal bir zorunluluktur.
    Görev yaptığımız firmalarda İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini ilgi yönetmelikte yer alan konu başlıklarını içerecek şekilde ve ilgi yönetmeliğin zorunlu kıldığı sürelerde gerçekleştirmekteyiz. Genel konular ve teknik konuları içeren eğitimler İş güvenliği uzmanı tarafından, Sağlık konularını içeren eğitimler ise İşyeri hekimi tarafından verilmektedir. Eğitim sonrasında ölçme ve değerlendirme yapılmaktadır.
 enliği uzmanı , Manisa İş güvenliği
    İzmir İş güvenliği eğitimleri :

   

    İzmir iş güvenliği eğitimleri : 

     
    
   İzmir İş güvenliği eğitimleri :
  


    Ortalama anket puanı : % 98,76

   İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerimizden sonra, eğitim dosyası hazırlanmakta olup, bu dosyada, tüm katılımcılar için ayrı ayrı düzenlenmiş eğitim raporları, sınav belgeleri, eğitim anketleri ve eğitim sırasında çekilmiş fotoğraflar yer almaktadır. Eğitim sonunda düzenlediğimiz sınavda başarı kriteri min. % 70 olup, bu kriteri sağlayamayan katılımcılar için tekrar eğitimi düzenlenmektedir.

   Diğer eğitimlerimizden görüntüler : 

     


                       www.bordokalite.com
                 İş güvenliğinde sistem yaklaşımı
 
Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmeliğe aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz :

Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik


  İzmir iş güvenliği eğitimi
  İzmir iş güvenliği uzmanı


   
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret150592
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.284732.4140
Euro34.710634.8497
Hava Durumu
Saat
Site Haritası